Ortadoğu Gazetesi

BU ARSIZ VE REZİL SÖMÜRÜYE DUR DEMELİYİZ!

KÖŞE YAZILARI / 2018-02-22 07:53:28

BU ARSIZ VE REZİL SÖMÜRÜYE DUR DEMELİYİZ!

Allah sonumuzu hayretsin…

Son yıllarda sürüklendiğimiz sosyal çözülmenin en büyük sebeplerinden biri din sömürüsü..

O derece arsız, pervasız, vicdansız, imansız bir kimliğe büründüler ki, zavallı cahil bir kitlenin masum inançlarından palazlanmaktan utanmaları da kalmadı…

Cemaati, tarikatı, yazarı, çizeri, sarıklısı, cüppelisi, el birliği ile Müslüman Türk milletinin sosyal bünyesini adeta kemirmekte yarışıyorlar.

Arsızlık, iffetsizlik, ahlaksızlık o boyutlara geldi ki, sonunda MHP lideri Devlet Beyi bile çileden çıkardılar!

Memleketin boğuştuğu siyasi ve askeri tehditler, inanın bu sosyal cephedeki tehlikenin yanında bir hiçtir!

*

Akılsız, ilimsiz, mantıksız, Allahsız ve kitapsız bir sürü, memlekette cirit atmaktadır.

Bu tükenişe milli duruşu olan, ciddi anlamda manevi dokunuşu bulunan bir iman ehline hasretiz…

Din adına, Allah adına kendilerine kisve yaratanlar, siyasi hayata din adına şekil vermeye kalkan şarlatanlar, sabrımızı, imanımızı fazlasıyla zorlamaktadır.

Toplum ahlakı mevzi ve irtifa kaybetmektedir.

Elinoğlunun topla tüfekle yapamadığını, içimizdeki zındıklar becermeye çalışıyor!

Buna asla tahammül edemeyiz!

*

Evlatlarımıza, çocuklarımıza musallat olan ahlaksız istismarlar, katlanılacak gibi değildir…

Allah muhafaza bu gidişat bu asil milleti infiale sürükler…

  Haber bültenleri hergün arsızca, ahlaksızca, rezilce kadın, bebek, çocuk demeden işlenen sapıkça suçlarla dolup taşmaktadır.

Bunlar birer münferit olay olmaktan ötedir…

Bu gidiş nereyedir?

Devlet Bey'in deyimiyle, "Allah için durup sorgulayınız, tertemiz bir sabinin gözüne, emzikli bir yavrunun günahsız yüzüne, bu şartlar altında nasıl bakacağız, onlara ne anlatacağız?"

*

Memleketin her yanını saran cemaatler, vakıflar, camiler, ticari kuruluşların Allah ile aldatarak işledikleri maddi ve manevi cinayetlerin hesabını soran çıkmayacak mı?

Ar damarları, Allah korkuları da kalmamış, sarıklı, sakallı, cüppeli, din tüccarlarının memleketin içinde ve dışında aleni taht kavgalarına şahit olan bir Cumhuriyet Savcısı çıkmayacak mı?

Ne Cumhuriyet, ne inkılâp kanunları, ne demokrasi, ne adalet, ne kardeşlik hukuku tanıyan bu yobaz, gerici ve örümcek kafalı iman simsarlarının iplikleri pazara çıkarılmalıdır.

Siz ne kadar büyük askeri ve siyasi zaferler elde ederseniz edin, sosyal ve manevi bünyeyi zehirleyen bu cemaat, tarikat, vakıf ve kuruluşların tez elden incelemeye alınması artık mecburiyettir!

*

"Çocuklarına kast edilmiş bir medeniyetin umutları kırgın, hayalleri kırıktır."

"Çocuklarına yan gözle bakılan, cinsel obje görülen, evlilik yaşıyla ilgili toto oynar gibi görüşler paylaşılan bir milletin hüznü ve hüsranı dağlar kadardır. Bu hüznün dağıtılması şarttır!"

Vaziyet, hepimiz adına utanç vericidir!

Adları Nurcu, Nakşıbendi, Süleymancı, Işıkçı, Menzilci, İsmailağacı, Furkancı, Hüda-Parcı, Adnan Hocacı, Uşşakici, Kadirici, Halvetici, Kırkıncıcı, İcmalci, Fethullahçı ve her ne olursa olsun, Müslüman Türk'ü bölük bölük bölenler, camilerini, kılıklarını, hocalarını ayırmaya yeltenenler, dışarıya taşeronluk yapan sahtekârlar artık ayıklanmalıdır!

Arap seviciliği, ılımlı İslam, uyduruk hadisler ve din ticaretinden beslenen fitne önlenmelidir!

*

Küstahlıkları, yıllardır elde ettikleri ganimetleri boylarını aşmış, taht kavgalarına başlamış bu dinci rezaletin bitirilme zamanı gelmiş geçmektedir.

Millet öylece seyrediyor diye, hoş gördüğünü mü sanıyorsunuz?

Medyada, camilerde, cemaat evlerinde birbirlerini yemeye başladılar.

İşlerine geldiğince dinimizle oynuyorlar.

Bakanlıklarda, kuruluşlarda siyasi mevzi kazanma sevdaları iyice kabardı.

Ulaştıkları sermaye, vakıf, dernek, okul ve şirketler ile tekel oluşturma derdindeler.

Kendilerini halkın milli ve manevi değerlerine istedikleri şekilde fetva verecek, cinsi sapıklıklarına kılıf bulacak mertebede görüyorlar.

  Referandumlarda "Hayırcıların karıları evetçilere helaldir" alçaklığına bile düştüler!

Sakal, seccade ve terlik ticaretinden, babanın evladını sevmesi ve iki kişinin asansörde birkaç saniye bir arada kalmasında şehvet yaratmaktan nemalanıyorlar!

Sömürdükleri müritler uğruna mübarek Kâbe'de bıçaklı kavgalara bile giriştiler.

Kibirleri öyle tavan yapmış ki, rezil kavgalarını TBMM'deki milletvekillerine mektup yazacak küstahlıkta sakınca görmüyorlar.

Devlet, İçişleri Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı ve Diyanet İşleri Başkanlığı üzerine düşen görevi derhal yerine getirmelidir.

*

  FETÖ alçaklığından sonra bazılarının siyasi partilerde cirit attıkları artık bir gerçek…

Lakin Milliyetçi Hareket içinde asla mevki bulamayacaklar…

Türkmen Beyi'nin sözleriyle tekrar ediyorum:

"Biz kefaretimizi çoktan verdik.

Bedelse çoktan ödedik, çok şükür sırayı savdık.

Ve biz millet olarak bir elimize sancağımızı, diğer elimize de kefenimizi alarak Ötüken'den itibaren kervan kervan yola koyulduk, Söğütle beraber kafile kafile hedefe kilitlendik.

Bu kervan durmayacak, ariflerin, âlimlerin, erenlerin, evliyaların, elleri öpülesi şühedanın, Allah dostu mübarek ahlak zirvelerinin duaları hürmetine durdurulamayacaktır."

Bu arsızlık, ahlaksızlık, bu rezalet, bu imansızlık, bu bölücülük, bu milli bünyemizi kemiren riyakâr, münafık ve müşrik habis ur mutlaka temizlenmelidir!


 


Diğer KÖŞE YAZILARI Haberleri

İHANET KERVANI

İHANET KERVANI

Türkiye üzerinde kurgulanan senaryo ve üretilen "ihanet virüsü" dış odaklar tarafından beslenirken, içteki maşaları aracılığı ile yaygınlaştır...

Menbiç-Sincar-Kandil sırada

Menbiç-Sincar-Kandil sırada

          Zeytin Dalı Harekatı'nın ilk aşaması tamamlandı ve Afrin bölücü hainlerden temizlendi. Bu çok önemli ve değerli bir gelişme...

AFRİN'DE BUNLARA RAĞMEN ZAFERE ULAŞTIK…

AFRİN'DE BUNLARA RAĞMEN ZAFERE ULAŞTIK…

ABD herhalde gerçekten gizli stratejik ortağımız, müttefikimiz… Deli-dolu Trump'ta aynı zamanda bir Türk dostu. ABD önce Irak'ın kuzeyinde "Barzani...

Yeni Düşmanımız Rehavet!

Yeni Düşmanımız Rehavet!

Rehavet "rahat" olmanın bir adım ötesine geçmeyi ifade eden Arapça bir kelime... "Gevşeme"yi, gevşekliği ifade ediyor. "Rehavete kapılmak&q...

"BİZİM DAVAMIZIN BEDELİ YOKTUR!"

"BİZİM DAVAMIZIN BEDELİ YOKTUR!"

Dedik size 18 Mart'ta ters köşe olacaksınız diye… On binler Ankara Spor Salonu'nda, tam da 18 Mart Çanakkale Zaferi'nin yıldönümünde, tam da Af...

SANKİ GİZLİ BİR EL, EKONOMİYİ MANİPULE EDİYOR

SANKİ GİZLİ BİR EL, EKONOMİYİ MANİPULE EDİYOR

Türk borsaları, Tahvilleri, Para piyasaları dünyadan ayrıştı. İvme aşağıya doğru. Dünya borsaları yükselirken, Biz düşüyoruz. &Cced...

Türk bayramı Nevruz

Türk bayramı Nevruz

          Yeni bir Nevruz bayramına daha kavuştuk. Öncelikle ve altını çizerek bir defa daha belirtelim ki, Nevruz öz be öz bir Türk bayramı...

Fitne ve İlacı

Fitne ve İlacı

Kurultaydaki kutlu coşku, birilerini iyi tahrik etmiş olmalı ki, daha delegeler evine varmadan MHP düşmanları, bütün işveleriyle yeni fitneler peşinde koşmaya başladılar. ...

BİZİM OLMAYAN DOLAR İLE "AĞALIK" YAPAMAYIZ

BİZİM OLMAYAN DOLAR İLE "AĞALIK" YAPAMAYIZ

İyilik yapmak hem bizim genetiğimizde var, Hem de yüce dinimizin bir öğretisidir. Komşumuz açken, Bizim tok olarak yatmamız nasıl bir erdemsizlikse, Garibe, ...

Dünya'da Güçlü Liderlik Dönemi Başladı

Dünya'da Güçlü Liderlik Dönemi Başladı

İçerisinde bulunduğumuz dönemle alakalı küresel satıhta yaşananlar esas alınarak yapılan değerlendirmelerde geçmişe nazaran daha sert olacağı her halinden belli o...