Ortadoğu Gazetesi

BIST
93 229
%-1,53
USD
5,8018
%2,39
EUR
6,6585
%2,49
Altın
230,2278
%0,99

Doğu Kudüs'te kısa zamanda büyükelçilik açacağız

GÜNDEM / 2017-12-17 14:25:08

Doğu Kudüs'te kısa zamanda büyükelçilik açacağız

CUMHURBAŞKANI ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, "Son FETÖ'cü de hukuk önünde hesap verene kadar bu katil sürüsünün peşini bırakmayacağız"  dedi. Partisinin Karaman İl Başkanlığı Kongresi'nde konuşan Erdoğan, İslam İşbirliği Teşkilatı Zirvesi'nde Doğu Kudüs'ün Filistin'in başkenti ilan edilmesinin ardından Türkiye'nin, Doğu Kudüs'te kısa zamanda büyükelçilik açacağını duyurdu.

 

 

 

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Karaman İl Başkanlığı Kongresi'nde konuştu. Erdoğan, "Son FETÖ'cü de hukuk önünde hesap verene kadar bu katil sürüsünün peşini bırakmayacağız"  dedi.

 

 

KILIÇDAROĞLU'NA SERT ELEŞTİRİ

 "O kişi (CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu) Atatürk Havalimanı'nda öyle korktu ki adamları tanklara gittiler onlarla konuştular, onlarla anlaştılar. Bay Kemal, otomobiline bindi Bakırköy Belediyesi'ne gitti" diyen Erdoğan, " Oturdu oradan maç seyretmeye başladı. Çayı-kahvesi geldi, darbeyi izliyor. 'Otellere baktık oteller doluydu'dedi, bizim otel boştu gelseydin" açıklaması yaptı

 

Erdoğan, "Rakka tiyatrosu DEAŞ ile YPG'nin, bir madalyonun iki yüzü olduğunu artık inkarı mümkün olmayacak şekilde ortaya koymuştur. Suriye'de DEAŞ'a 'kaç', YPG'ye 'tut'diyen aynı merkezdir "  açıklaması yaptı.

 

"DOĞU KUDÜS'TE KISA ZAMANDA BÜYÜKELÇİLİK AÇACAĞIZ" 

Erdoğan, "Kudüs'te siyonist bir anlayış ben yaptım oldu mantığıyla Kudüs'ü İsrail'in başkenti ilan ediyor. Biz de sizi tanımıyoruz"  diye konuştu.

 

 

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan,  İslam İşbirliği Teşkilatı Zirvesi'nde   Doğu Kudüs'ün Filistin'in başkenti ilan edilmesinin ardından Türkiye'nin Doğu Kudüs'te kısa zamanda büyükelçilik açacağını da duyurdu.

 

 

 

BİZ MÜCADELEYİ SEÇTİK...

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, "Ülkemizin önünde iki yol var, ya boyun eğeceğiz ya mücadele edeceğiz. Türkiye, ya paryalığa rıza gösterecek ya da bağımsızlığına sıkı sıkıya sarılacaktır. Biz, 40 yıllık siyasi hayatımızın her döneminde olduğu gibi bugün de mücadeleyi seçtik"  diye konuştu.